امروزه با گسترش مرزهای علوم و همچنین گرایش به سمت دهکده جهانی، استفاده از متون  کشورهای مختلف و با زبان های مختلف به امری، نه تنها جذاب و هیجان انگیز، که ضروری و اجتناب ناپذیر، تبدیل شده است. سالانه صدها هزار کتاب  در زمینه های گوناگون، و توسط افرادی با زبان ها و فرهنگ های مختلف نگارش می شود. یک مترجم توانمند با ارائه ترحمه ای روان و چشم نواز، انگیزه ما را برای مطالعات هرچه بیشتر بین فرهنگی دو چندان می کند.

پذیرش ترجمه کتاب  با بهترین کیفیت

تلفن تماس(واتساپ)

09139622586

مقالات مهمترین ابزارهای تبادل علمی بین کشورها و فرهنگ های مختلف هستند. یکی از نیازهای اساسی افراد محقق و دانشجویانی که به دنبال چاپ مقالات خود در ژورنال های معتبر جهانی هستند، توانایی ترجمه روان و استاندارد است که مورد پذیرش هیئت داوران مجلات باشند. انجام یک ترجمه دقیق و اصولی می تواند زمان پذیرش مقاله را بسیار کوتاه کند و صرفه جویی قابل توجهی را در هزینه ها به همراه داشته باشد.

 ترجمه مقالات از انگلیسی به فارسی و از فارسی به انگلیسی

تلفن تماس(واتساپ)

09139622586

یکی از نیازهای مهم افراد در دوران دانشجویی، استفاده از منابع علمی غیر فارسی است. بسیار پیش آمده که یک کتاب و یا سایت غیر ایرانی از سوی اساتید به عنوان منبع درسی اعلام شده است، و یا اساتید محترم متنی را به عنوان پروژه درسی جهت ترجمه معرفی کرده اند. لازمه استفاده از این منابع آشنای و تسلط به زبان انگلیسی است که طبیعتا برای همه میسر نیست. در چنین شرایطی وجود یک مترجم زبده و کاربلد می تواند بسیاری از مشکلات را حل کند.

پذیرش سفارش ترجمه متون دانشگاهی با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت

تلفن تماس (واتساپ)

09139262586